harbor freight coupon policy one4all gift card reviews coupons for playtex tampons 2012 wire money tree gift
O nás

O nás

O nás

Prevádzka Koliby Goral sa začala dňom 25.12.2004. Čaká na Vašu návštevu v širšom centre Donovál priamo na centrálnom parkovisku a svojou polohou ponúka svoje stravovacie služby pre náročnú i menej náročnejšiu klientelu.

Široký sortiment jedál, tradičné i netradičné špeciality, nielen typickej slovenskej kuchyne nájdete u nás počas celého roka. V príjemnom štýlovom prostredí ľudovej architektúry Vám ponúkame kapacitu reštaurácie 90 miest, ktorá je rozšírená o priestory pre uzatvorenú spoločnosť v Goralskej izbe pre 30 hostí.

V letných mesiacoch je k dispozícii terasa s kapacitou 80 miest, jazierko s bohatou kvetinovou výzdobou. Detské ihrisko s hojdačkou zabavia Vaše ratolesti a Vy sa môžete pokojne najesť.

Tu taktiež počas leta organizujeme bohaté programy pre deti, dospelých, ľudové veselice a iné formy zábavy ako i ukážky ľudovo-umeleckej tvorby ako je drevorezba, práca i výroba keramiky na hrnčiarskom kruhu za sprievodu živej hudby rôznych žánrov. Pokiaľ nás navštívite v piatok, určite tu nájdete príjemné posedenie v sprievode tónov muziky na ľudovú nôtu v podaní profesionálnych hudobníkov v oblasti ľudovej hudby z rôznych regiónov Slovenska.

Personál kuchyne sa môže popýšiť druhým, strieborným miestom v príprave a varení bryndzových halušiek na medzinárodných majstrovstvách v Tureckej. Ak máte chuť na dobrú husacinu, kačacinu so všetkým čo k tomu patrí, ako sú pravé zemiakové lokše, alebo pečené prasiatko určite to v našej kolibe nájdete.

Sortimentom jedál sa chceme však priblížiť aj vegetariánom, deťom , vieme urobiť aj výborný steak a naša pečená baranina so strapačkami, bryndzové halušky, držky, ako i jedlá z rýb a diviny, kapustnica či rôzne šaláty , dezerty a nápoje ako je tradičná čučoriedkovica, alebo horiaci goralsky čaj, podávané štýlovým spôsobom určite nemajú konkurenciu.

Pokiaľ by ste chceli svoju svadobnú hostinu, promócie, rodinnú oslavu, romantickú večeru, či firemné posedenie zorganizovať v príjemnom prostredí s profesionálnym prístupom obsluhy so znalosťou cudzích jazykov ako i odborníkov v príprave jedál, to určite u nás nájdete.

Akceptujeme platobné karty, hotovosť, stravné kupóny, ale i platbu na faktúru.